Usługi 2017-08-16T13:34:14+00:00

Usługi

Ochrona Lakieru

Skuteczna ochrona lakieru Twojego samochodu  to specjalna procedura montażu specjalistycznej folii ochronnej na tych częściach karoserii, które są najbardziej narażone na uszkodzenie podczas codziennego użytkowania pojazdu.
Zastosowanie folii na lakierze chroni oryginalny lakier pojazdu przed wieloma negatywnymi czynnikami tj. warunki atmosferyczne, kwaśne deszcze, sól drogowa czy ptasie odchody. Dodatkowo folia zabezpiecza lakier pojazd przed drobnymi kolizjami drogowymi takimi jak szkody parkingowe oraz odpryskami od kamyków (żwiru drogowego).
Dzięki sieci partnerskiej nie musisz jechać daleko od domu.

Dystrybucja i Szkolenie

Jesteśmy głównym dystrybutorem w Polsce marki PremiumShield. To gwarantuje nam pełne wsparcie producenta od strony wsparcia technicznego i merytorycznego czy też dostępności danego materiału. Zakupić folię mogą Państwo po odbyciu szkoleń, ewentualnie w przypadku posiadania przez Państwa szeroko pojętej wiedzy i doświadczenia z aplikacji folii poliuretanowej.
Prowadzimy szkolenia indywidualne dopasowane do poziomu i wiedzy szkolonego na temat folii i sposobów jej aplikacji. Szkolenia z reguły są maksymalnie dwuosobowe, co pozwala na osiągnięcie najlepszej efektywności. Luźna, bez stresowa atmosfera pomaga szkolącym skupić się na bieżącym zadaniu.
Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi punktami oraz zapewnimy pełne wsparcie dla naszych nowych partnerów.