O Folii

O Folii 2017-01-20T18:12:55+00:00

Korzyści wynikające z zabezpieczenia samochodu folią PremiumShield:

Nasze folie PremiumShield stanowią obecnie najbardziej skuteczne zabezpieczenie lakieru na świecie. Opatentowane, innowacyjne technologie pomogły stworzyć produkt stanowiący maksymalne zabezpieczenie lakieru, przy zachowaniu praktycznej niewidoczności tworząc tzw. „Niewidzialną barierę”. Folia PremiumShield całkowicie izoluje lakier od świata zewnętrznego. Zabezpieczone elementy są całkowicie wolne od powstawania odprysków, piaskownia, rysowania, szkodliwego działania chemikaliów oraz ptasich odchodów. Folia PremiumShield może uchronić Twój lakier również przy zarysowaniu innego samochodu na parkingu, aż do momentu uszkodzenia struktury karoserii.

Najczęściej zadawane pytania

Czy folia negatywnie wpłynie na wygląd mojego samochodu?

Nie. Folia PremiumShield działa jak bariera ochronna chroniąca Twój samochód przed kamieniami i otarciami. Folia jest niewidoczna i, co najważniejsze, utrzyma lakier Twojego samochodu w perfekcyjnym stanie mimo upływu lat.

Jak długo trwa okres estetycznego wyglądu folii PremiumShield na samochodzie?

Dożywotnio. Jeśli właściciel samochodu często myje, dba i pielęgnuje nasze folie, nigdy nie utracą one na swojej przejrzystości, wyglądzie i funkcji co sprawi, że samochód zawsze będzie wyglądał świeżo.

Czy powierzchnię pokrytą folią PremiumShield można myć i woskować?

Tak. Możesz myć i woskować swój lakier zupełnie tak, jak gdyby nie było pokryte folią.

Czy lakier mojego samochodu zblaknie pod wpływem słońca?

Tak. Promieniowanie UV nie niszczy folii PremiumShield, ale przenika przez jej powierzchnię. Pozwala to na wyeliminowanie efektu dwóch odcieni lakieru, który często występuje przy stosowaniu tradycyjnej folii winylowej.

Czy folię PremiumShield można usunąć?

Tak. Wewnętrzną stronę folii pokryw opatentowany klej akrylowy, który można bezpiecznie usunąć bez śladów, nawet po kilku latach od jej nałożenia. Taką usługę wykonują wykwalifikowani pracownicy PremiumShield.

Gwarancja:

PremiumShield dożywotnia gwarancja – dajemy Państwu dożywotnią gwarancję, na zżółkniecie i pękanie folii pod wpływem promieni UV, tak długo, jak samochodów pozostaje w rękach jednego właściciela. Nasza folia, jeśli o nią dbamy, nie matowieje i nie traci swojego połysku, czego efektem jest zawsze estetyczny wygląd oklejonych elementów, a co za tym idzie niezauważalna różnica między zabezpieczonymi elementami karoserii a oryginalnym lakierem.

Kontakt

Chcesz zabezpieczyć swój samochód, zostaw swoje dane skontaktujemy się niezwłocznie