Usługi

Szkolenia dla aplikatorów

Szkolenia dla aplikatorów folii ochronnej

Dzięki naszej wiedzy i praktycznych umiejętności dowiesz się, w jaki sposób wykonać profesjonalną usługę oklejania auta folią ochronną! Nasze szkolenia to punkt wyjścia do właściwego oklejenia każdego samochodu!

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem folii ochronnych PremiumShield na Polskę. Dzięki doświadczeniu w branży auto detailingu, mamy ogromną wiedzę teoretyczną na temat produktu, oraz umiejętność praktycznego zastosowania folii ochronnej na samochodach.

Wszystkich zainteresowanych aplikacją folii, serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia. Przekazujemy nie tylko merytoryczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności dotyczące aplikacji folii za pomocą szablonów. Prowadzimy wyłącznie szkolenia indywidualne, ponieważ chcemy, by celem szkolenia była nauka, a nie reklama produktu

Poprzez ogromne zapotrzebowanie na profesjonalnych aplikatorów folii ochronnej w branży auto detailingu i kosmetyki samochodowej, niemal każda firma może świadczyć usługi „szkolenia z oklejania”. Z jednej strony, jest to bardzo dobre, ponieważ każdy ma możliwość wyboru firmy szkoleniowej. W praktyce jednak może wyglądać to różnie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, znamy branżę od strony kuchni i często spotykamy się z sytuacją, kiedy firma oferująca szkolenie sama ukończyła kurs kilka dni wcześniej i nie posiada praktycznych doświadczeń i umiejętności z oklejania samochodu.

W związku z tym, polecamy wybierać szkolenia tylko i wyłącznie u dystrybutorów folii, lub u polecanych w branży detailingu samochodowego firm, które sygnują usługi profesjonalizmem i doświadczeniem, a dla szkolących się będą wsparciem na przyszłośc. Zawsze należy liczyć się z ryzykiem, że wykonując usługę bądź szkolenie w firmie działającej na rynku od kilku miesięcy, może dojść do sytuacji, że firma szkoleniowa za kilka miesięcy może już nie istnieć, a tym samym gwarancja oraz certyfikaty również utracą swą ważność.

Skorzystaj z naszej oferty szkoleniowej, która jest poparta profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem. Sprawdź terminarz i umów się na pierwszy wolny termin!

Główne korzyści ze szkoleń dla aplikatorów folii w PremiumShield

Jesteś zdecydowany? Skontaktuj się

Kliknij tutaj