O nas

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Matrix Film, producenta folii PremiumShield na terenie państw Europy Środkowo-Wschodniej. Matrix Film (PremiumShield) jest liderem w produkcji folii ochronnych, przeznaczonych do zabezpieczania i pielęgnacji lakieru samochodowego. Produkty naszej marki są użytkowane i testowane na całym świecie, a ich wyniki niezmiennie potwierdzają skuteczność produktu. Bezbarwne folie PremiumShield należą do najbardziej przejrzystych i jednocześnie najmocniejszych folii ochronnych do lakieru, dostępnych na rynku auto detailingu w Polsce i na Świecie.

W 2012 roku folia ochronna PremiumShield otrzymała certyfikat OEM (Original Equipment Manufacturer). Dzięki wyróżnieniu nasza folia jest aplikowana fabrycznie na niektórych pojazdach  takich ekskluzywnych marek, jak Bugatti czy McLaren.

Mamy ogromne doświadczenie na międzynarodowej arenie detailingu samochodowego, dlatego możemy oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Jako oficjalny przedstawiciel marki PremiumShield ręczymy, że wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją producenta. Cieszymy się pełnym zapleczem merytorycznym i technicznym wsparciem PremiumShield, w zakresie dostępności i aplikacji bezbarwnych folii ochronnych.

Klientom, którzy zdecydują się zabezpieczyć lakier samochodu folią bezbarwną w punktach instalacji PremiumShield, oferujemy szeroki zakres usług indywidualnych, dostępnych w całej Polsce. Z myślą o odbiorcach folii, którzy prowadzą własną działalność związaną z auto detailingiem cały czas poszerzamy nasz asortyment. Dodatkowo, świadczymy szkolenia indywidualne z zakresu aplikacji folii ochronnej za pomocą gotowych szablonów.

Jesteśmy z Wami od 7 lat. Przez ten czas poznaliście nasze produkty. Choć działamy lokalnie, posiadamy globalny zasięg i autoryzowane licencje największych światowych potentatów w branży auto detailingu.

Jak dotarliśmy do punktu, w którym jesteśmy dziś?

Poznajcie historię PremiumShield Polska!

2011

Jako Auto Styling Poland rozpoczynamy działalność w Polsce. Oferujemy szeroki zakres usług stylizacji samochodów oraz zmiany ich koloru za pomocą folii.

2012

Podejmujemy stałą współpracę z producentem Sings of the Times (SOTT) w zakresie dystrybucji folii na rynku polskim.

2013

Jako ASP zaczynamy współpracę z producentem Matrix Films, poszerzając ofertę o bezbarwne folie poliuretanowe, przeznaczone do zabezpieczenia i skutecznej ochrony lakieru.

2015

Podczas The SEMA SHOW w Las Vegas, nawiązujemy stałą współpracę z głównymi dyrektorami firmy Matrix Films.

rozwiń historię

Chcesz zobaczyć nasze realizacje?

Kliknij tutaj