Usługi

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Wybierając nowy samochód, szczególną uwagę zwracamy na wygląd i stan techniczny pojazdu. Każdy właściciel chciałby utrzymać jak najdłużej ten idealny efekt świeżości. Klienci, decydujący się na zabezpieczenie lakieru nie zawsze wiedzą, jakiego wyboru powinni dokonać, oraz które elementy warto zabezpieczyć folią, by skutecznie ochronić lakier od odprysków.

W PremiumShield znajdziecie Państwo pełne wsparcie. Nasi specjaliści w każdym punkcie instalacji doradzą, który pakiet będzie najodpowiedniejszy dla Waszych potrzeb oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Pomogą stworzyć indywidualny pakiet zapewniający idealną protekcję, w korzystnej cenie.

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży ochrony lakieru i auto detailingu wypracowaliśmy gotowe rozwiązania dla naszych Klientów. Stworzyliśmy trzy podstawowe pakiety ochronne, które zapewnią skuteczną ochronę w swojej kategorii cenowej.

Zobacz pakiety usług

Pakiet Basic

Pakiet ten obejmuje zabezpieczenie najbardziej podatnych na uszkodzenia części karoserii: zderzak przedni i reflektory.

Są to elementy najbardziej narażone na odpryski, powstałe od uderzeń kamieni wydostających się spod kół pojazdów, a także na wżery po owadach. Negatywne działanie na te elementy ma również sól drogowa. Tych uszkodzeń nie da się naprawić bez ponownego lakierowania (lub polerowania w przypadku reflektorów).

Folia gwarantuje pełną protekcję przed tego typu uszkodzeniami, co więcej, jest w stanie ochronić lakier również od delikatnych przetarć parkingowych. Dzięki zabezpieczeniu folią, lakier na zderzaku zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie, a zarysowane lub uszkodzone mechanicznie elementy folii w każdej chwili można wymienić bez ingerencji w strukturę lakieru, tym samym zachowując dalej oryginalny lakier na samochodzie.

Pakiet Bikini

Ten pakiet obejmuje takie elementy jak: zderzak, reflektory, część maski i część błotników przednich i lusterka.

Pakiet Bikini to kolejny przykład, że bardzo prosty i rozsądny pakiet ochronny zabezpiecza niemalże wszystkie newralgiczne miejsca karoserii, które są narażone na uszkodzenia lakieru.

Ekonomicznie bardzo atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ optymalnie oddaje stosunek jakości zabezpiecznia do ceny usługi.

Pokazana na grafice część maski i błotników jest najbardziej narażona na otarcia i odpryski podczas jazdy. Wybierając pakiet Bikini, masz pewność że cena i skuteczność mogą iść ze sobą w parze!

Pakiet Full Front

Ten pakiet obejmuje takie elementy jak: zderzak, reflektory, całą maskę, całe błotniki, lusterka, wnęki klamek, słupki A i półkę załadunkową bagażnika.

Full Front to całościowe zabezpieczenie frontu auta. Eliminuje ryzyko powstania wszelkich uszkodzeń mechanicznych w codziennym użytkowanie pojazdu, w tym, nawet delikatnych przetarć parkingowych.

Jest to najbardziej rozbudowany i zaawansowany pakiet, spełniający oczekiwania wymagających i pedantycznych Klientów, nie tylko z uwagi na praktyczne zastosowanie, ale również z uwagi na estetykę. W zestawieniu z pakietem Bikini, wszystkie elementy są w całości oklejone, co eliminuje linię odcięcia folii.

Pojedyncze elementy

Jesteś zdecydowany? Skontaktuj się

 

Kliknij tutaj